Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 cm vagyok és 56 kg, de...

165 cm vagyok és 56 kg, de szeretnék lefaragni a súlyomból 5-6 kgot. Hogyan érhetem ezt el gyorsan és hatékonyan? Milyen fogyókúrás tippeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
köszi :)
2010. jún. 1. 00:37
 1/9 anonim válasza:
100%
Minek?:D Én két centivel és két kilóval vagyok alacsonyabb/kevesebb mint Te, szal nagyjából egy cipő. Nem tagadom van pocakom, stb, de legalább egészségesen nézek ki, meg van mit "fogni" rajtam. Hidd el a fiúk azt szeretik inkább:)
2010. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
74%
de amúgy én úgy fogytam sokat, hogy napi egyszer kajáltam, és akkor is 1 óra körül mikor hazaértem. Ja, meg stresszelj sokat az is fogyaszt XD (az utolsó csak vicc)
2010. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi :D nem a kinézetemmel van a problémám, mert szerencsére normálisan eloszlik rajtam a súly, csak szeretnék kevesebb kiló lenni :)
2010. jún. 1. 01:16
 4/9 anonim válasza:
100%

először és legfontosabb: a gyors és a hatékony az fogyókúrában a két majdnem egymást kizáró ellentét. gyorsan fogysz akkor nagy eséllyel újra üdvözölheted a leadott kilókat (igen, gyorsan úgy lehet fogyni hogy stresszelsz, elérhetetlen célokat tűzöl ki és kikészülsz idegileg attól napi 24 órában)


a tanács: hatékonyan fogyj vagyis mellőzd a du. 6-7 óra utáni, az egyszerre sok, a fehérlisztes étel evését ami mellé mozogj minél többet, ha van kedved akár minden nap fél- egy órát úgy hogy attól jólesően leizzadsz


egy megjegyzés: nem tudom milyen a testalkatod, de barátnőm 19 éves és 59 kiló 165 centihez. ha tudnám, megtiltanám neki, hogy fogyjon mert ennél vonzóbb szerintem már komolyan nem lehet, persze ő szive dolga hogy szeretne kinézni és csak örülök ha eléri hogy úgy néz ki ahogyan szeretne, de 71ről úgy fogyott le ahogy feljebb leírtam. (tehát elsőnek adok 100%ig igazat ugye abban, hogy legyen mit fogni x)))


sok sikert! :)


u.i.: szerintem az a bomba nő, akin látszik, hogy nem a kilóin meg a sminken aggódik, hanem kényezteti a testét mind finomságokkal mind edzéssel.


F/23

2010. jún. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lefogysz 5-6 kg-ot, akkor már soványnak fogsz számítani (BMI szerint). A súlyod így pont jó!
2010. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

F/23 köszönöm szépen a tanácsokat :D


és a többieknek is!


utolsó kommentelő: a BMI szar, aszerint, ha 80 kgos lennék, az is normális lenne!

2010. jún. 1. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
A BMI tényleg egy kalap sz.r, ám a 165 cm-hez ha 55 kg vagy, az már bombanőnek számít (nem egy ilyen van a környezetemben), szóval neked max 1 kg-t kéne fogyni, persze azt sem kéne, mert mi van ha pl. erősebb csontozatú vagy... A 158 cm-s barátnőm 50 kg és mindenki egytől egyig vékonynak, csinosnak tutulálja, szóval te 50 kg-san már sovány lennél, ami tényleg nem szép. Te magad írtad, hogy egyenletesen oszlik el rajtad a súly, akkor meg minek akarsz fogyni? Tornázz inkább és azzal formálhatod, feszesítheted magad, hidd el, az nagyon sokat számít.
2010. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 54 kg és 163 cm vagyok.szernitem nem a kiló számít lehetsz 65 kg is ,ha jól nézel ki.egyébként hány éves vagy? :D

és,ha akilót nézzük akk is rendben vagy. :)

2010. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2010. jún. 4. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!