Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek ez már anorexia?

Szerintetek ez már anorexia?

Figyelt kérdés

Sokszor bűntudatom van ha olyat eszek amiről tudom h nem egészséges, ráadásul hízlal is.


Az előbb megettem 4 palacsintát, és utána megint bűntudatom lett, ezért meghánytattam magam, de most már eszek csirkét, szal nem a kajálással van a baj, cask amikor tudom h rosszat eszek.

fogyni se igazán szeretnék max 1-2 kilót.

175/65

21/F


2012. febr. 26. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én korosztályom miért nem hánytatta magát, ti meg igen?
2012. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom de akik hányatják magukat azok bulimiások. mindenesetre menj szakemberhez mert sulyosbodhat.és igy is elég sovány vagy....65 uristen...egy rendes férfisuly ilyen magasságra minimum 75 szerintem.
2012. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

modellkedem, egy átlagmodell 60-70 között van 180-185 centihez, persze vannak sportosabbak azok többek, csak az meg általában nem az én korosztályom.


szal súlyban rendben vok, de egyébként én is híznék de izomra, csak ugye ez nem vmi gyors folyamat, viszont zsírt nem lenne szabad felszednem.

2012. febr. 26. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
jah igy értem. de akkor se kéne büntudat.figyi ha mozogsz és edzesz eleget a kaja mellé akkor nem lehet baj.
2012. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem anorexia, hanem bilimia. Menj orvoshoz.
2012. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!