Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem azt, hogy ennem kell?

Miért érzem azt, hogy ennem kell?

Figyelt kérdés
A helyzet az, h az első félévben a suliba egyántalán nem hordtam magammal semmi kaját. Akkor is, most is teljes menzás vagyok(tízórai, ebéd, uzsonna). Namármost a sulis kaja semmi, tényleg tízóraira egy héten 4X van müsli, vagy tejbedara, de olyan ehetetlenek, mint állat. A lényeg az, hogy akkor is reggelire egy egy kakaóscsigát szoktam enni, mint most. Akkor éhes voltam, mert az voltam, de azért túléltem mindig, akár délutánig, ha olyan kevés, vagy rossz volt az étel. Mostanában pedig a reggeli mellett viszek 2 szendvicset, máma meg pl. még kaptam egy pogácsát is, megettem, és még mindig éhes voltam. mostanába minden szünetbe eszek. Miért van ez??? már az oszt.társaim is kezdik észrevenni, ami zavar, de ha van kajám, nem bírom megállni h ne egyek:/
2012. febr. 29. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem mennyiségi, hanem minőségi éhezés...a kakaóscsigában, pogácsában semmi tápanyag, csak üres szénhidrát.A menzás kaja sem lehet éppen egy fehérje és vitaminbomba...

A tested tápanyagokra éhezik. Vigyél magaddal zabkását reszelt almával kis dobozkában, natúr joghurtot v. kefírt zabpehellyel, rozskenyeret sonkával+sok zöldség, 1-2 db gyümölcsöt, ilyesmiket. A helyedben kipróbálnám pl 1-2 hétig, hogy ezek mellett is éhezel-e.

Hány éves vagy? Mert ha kamasz, akkor nem csoda, hogy folyton éhes vagy, hiszen fejlődő szervezet. DE akkor is minőségi táplálék kell neked.

2012. márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, igen 15éves vagyok, kipróbálom, lehet hpgy igazad van, tényleg kösz:)
2012. márc. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!