Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szóval esténként rámtörnek...

Szóval esténként rámtörnek ezek az evésrohamok és érzem, h ennem kell, valaki nem tudna valami tanácsot adni mit csináljak? Léccives normálisan

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Az Álommanóval beszéld ezt meg.

Szerintem ha nagyobb dózisú álomport adagolna,akkor nem kelnél fel enni.

2011. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Próbálj meg fű nélkül elaludni
2011. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Vizsgáld meg normálisan étkezel-e a nap folyamán, mert ha koplalsz, vagy megvonsz valami fontos tápanyagot, akkor törvényszerű a zabaroham.

2. Akaraterő.

3. Keress valami elfoglaltságot, ami eléggé leköt, hogy ne a kaján járjon az eszed.

4. Ha semmi nem segít, készíts be estére mondjuk 100-200 gramm kígyóuborkát felkarikázva (vagy más, elhanyagolható kalóriaértékű ballaszt-zöldséget), és azt tömd magadba.

2011. júl. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem unatkozol, próbáld magadat elfoglalni. Este evés helyett vegyél egy forró fürdőt, igyál egy pohár vizet, aztán menj aludni. Egyébként eszel napközben rendesen?
2011. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
EGYÉL
2011. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor mindig elkezdek mozogni, de lehet, hogy csak velem van így, hogy a mozgástól elmegy az étvágyam.Lehet, hogy más csak éhesebb lesz tőle.Ha nem válik be a mozgás, foglald el valamivel magad, de ha ilyenkor tör rád az éhség, inkább menj el aludni.
2011. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mikor éhesnek érzed magad este moss gyors fogat rögtön, és egy kicsit elmúlik az éhségérzeted, nálam bevált :)
2011. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bix ***** válasza:
vagy mondjuk feküdj le aludni. alacsony a vércukor szint, és az agy vergődik mert neki kell, elkezd befolyásolgatni... szép lassan lehet szokni, de időben is le lehet feküdni, és nem lesz ilyen...
2011. júl. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert ehhez szoktattad hozzá magad. A párom is ezt csinálta régen. Éjszaka közepén kiment enni. Utána meg rinyált, hogy kövér. Mondtam neki jó lenne ha nem enne éjszaka, mert nem sokára gurítanom kell, mondanom sem kell én rengeteget edzem. Aztán a következő éjszakákon próbálkozott csendben kiosonni. Én utána, ő vissza jött az ágyba. Ezt párszor még eljátszottuk. Ha mondta, hogy éhes én annyit mondtam kövér vagy és nem is vagy éhes. Természetesen igazam volt. Rendes ételt kap. Mégis. Ezek nagyon rossz szokások. Van hogy én is éhes vagyok. De én akkor is kibírom reggelig. Éjszaka nem eszünk azért, mert tele hassal jobban lehet aludni. Marhaság. Le kell szokni róla! Sok sikert!
2011. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én korábban nem hittem ebben, azóta rájöttem, hogy igaz. Ha napi 5ször normálisan és egészségesen étkezel akkor éjszaka nem tör rád ilyen éhséghullám vagy mi ez
2011. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!