Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől hányhatok garantáltan?...

Mitől hányhatok garantáltan? Pl a forró, sós víztől tényleg hányni lehet? És még mitől?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 18:40
1 2
 11/16 anonim válasza:
Tuti módszer a sós kávé, nemrég javasoltam egy osztálytársamnak, és az orvos egy hétre kiírta, fél bögre után már hányt is. A krétás módszer meg még a komcsi időkben volt hatásos, mert volt benne valami anyag, amit mára kiszedtek.
2012. márc. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
2 liter tejet megiszol garantált a hányás sugárban.
2012. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy házibulin az egyik csaj eléggé készen volt. A barátnői úgy döntöttek jobban jár, ha kihányja, ezért egy evőkanál étolajat etettek/itattak meg vele. A hatás nem maradt el. Azonnal okádott. Nagyon szexi volt...
2012. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az erősebb gyomrúaknak, mint én: a csípős paprikától és az édes tejes cuccoktól nem fogtok hányni
2015. febr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Csípős gulyás krém + vízbe elkavarva és egy kis só instant hánysz már 3 kortytól
2017. febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 N.JÁZMIN válasza:
#13/15 nembiztos hogy az étolajtól fog hányni a kérdező mert én múltkor kb 2 hónapja megittam nemtudom hány pálinkáspohár étolajat és semmi bajom nemvolt csak kicsit fájt a hasam.
2018. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!