Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nincs étvágyam, akkor is...

Ha nincs étvágyam, akkor is kellene ennem?

Figyelt kérdés

A párommal, akibe szerelmes vagyok szombaton összevesztünk, és azóta szakító-félben vagyunk, de még csak a feszültség van, egyszer az egyikünk, egyszer a másikunk akarja megmenteni a kapcsolatot, aztán újra veszekedés...

És emiatt a folytonos idegeskedés, vitatkozás és a bizonytalanság miatt már szombat este nincs semmi étvágyam, és ha próbálok is enni, akkor sem nagyon megy.

Vasárnap egy narancsot ettem, hétfőn egy tál hagymalevest, kedden egy darab halrudat és egy narancsot, tegnap pedig 2 narancsot és egy merőkanál tárkonyos levest. Ma még semmit, és nem is vagyok éhes.

Fogytam is nagyon keveset.


Félek, hogy mivel edzésre is járok, ezért ebből baj lehet, ezért kérdezem, hogy ha nincs étvágyam, az azt is jelenti, hogy jelenleg nincs is szükségem ételre, vagy azért kellene valamit enni?


Köszi előre is a válaszokat!


2012. márc. 1. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

"jelenleg nincs is szükségem ételre, vagy azért kellene valamit enni?" Baromira nem!!!

Étvágytalanság depresszióban, idegileg kimerült állapotokban szokott előfordulni. Tömj magadba B-vitamin komplexet, multivitaminokat, svéd cseppet, meghozhatja az étvágyad. És szerintm gondolkozz el erősen ezen a kapcsolaton, nem hiszem, hogy megérné az egészséged feláldozni érte.

2012. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek, de az alapkérdésre válaszolva, igen, akkor is kellene enned.
2012. márc. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!