Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Másfél hetes főt tojás milyen...

Másfél hetes főt tojás milyen gondokat okozhat?

Figyelt kérdés
Sajnos sikerült elfogyasztani több mint másfelet...Csak kicsit volt fura szaga. (kérlek ne kövezzetek meg érte, véletlen baleset volt..) Másfél hét után nem szaporodnak el benne különféle baktériumok? Ezek milyen gondokat okozhatnak? Esetleg egy kis hasmenés?

2012. márc. 7. 16:38
 1/10 A kérdező kommentje:
főTT tojás, bocsi gyorsan írtam.. :)
2012. márc. 7. 16:40
 2/10 anonim válasza:
esetleg rosszullét,hányás,max sárgaság :(
2012. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer ittam meg véletlen iszonyúan romlott tejből kakaót, azonnal sugárban visszajött, de érthetetlen módon mégis egy napig teljesen rosszul voltam utána, pedig nem sok szívódhatott fel...


Rendes hasmenésed lehet belőle.

2012. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy semmilyet, van aki a húsvéti tojást is eszi több, mint egy hétig. Ha romlott lett volna, azt érzed az ízén, szagán, állagán.
2012. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Ja és már kb. 3 órája elfogyasztottam, talán egy kis puffadság érezhető , illetve tojás szagú büfögés, de hozzá kell tenni, hogy hajlamos vagyok tüneteket produkálni a semmiből :D

A kakaó miatt talán azért voltál egy napig rosszul, mert az agyadra volt olyan hatással, erre mondják talán, hogy szó szerint felfordult a gyomrod. :D

Az állaga keményebb volt az átlagnál, amikor pucoltam, ez is a kora miatt, ahogy így utána olvastam..egy kis szaga volt, de teljesen biztos voltam benne, hogy ez a tegnapi fel sem merült bennem, hogy másfél hetes. szóval nem volt annyira borzasztóan erős szaga, azt hittem azért van egy kicsi, mert estére kint maradt.

Jöhetnek még válaszok! Aztán ha gondoljátok holnap beszámolok, mi volt. Hátha más is jár majd ilyen cipőben…:D

2012. márc. 7. 17:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: Szerencsére semmi probléma nem volt. :D
2012. márc. 9. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondtam neked, húsvétkor is esszük a főtt tojást jó sokáig. :-))
2012. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg amúgyis vas gyomrom van.. :DD Meg van edzve, imádom az erőset, meg képes vagyok kovi ubi evés után is tejet inni stb..:DD Úgyhogy hozzá szokott:D
2012. márc. 9. 17:40
 9/10 anonim válasza:
MMe
2012. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Meg fogsz halni.
2012. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!