Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges táplálkozással...

Egészséges táplálkozással hízni hogy lehet?

Figyelt kérdés
Betegségem miatt nincs étvágyam, sokat fogytam, alig vagyok több 40 kilónál. Szedek vitaminokat, amiket az orvos felírt, de nem nagyon növelik az étvágyamat. Régebben kérdeztem itt, hogy milyen étrenddel lehet hízni, és mindenki a gyorséttermi kajákat és az édességeket ajánlotta, de én nem akarom ilyenekkel mérgezni magam, hogy mág a gyomrom is tönkremenjen. Dietetikushoz érdemes lenne elmennem? Vagy hogyan hízzak?
2012. márc. 10. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
mehetsz dietetikushoz is, de a dolog egyszerű, ,többet kell ennedmint amannyit felhasznál a szervezeted. Természetesen ez lehet egészséges étel is.
2012. márc. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változatosan egyél mindent,és zsírral főzz! Ehetsz édességeket is,amit otthon sütsz,de mértékkel. Naponta többször egyél,és mozogj sokat a levegőn. Végezz valamilyen fizikai munkát,attól megjön az étvágyad.
2012. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tessék sok kenyeret és tésztát enni.
2012. márc. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!