Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le egészséges...

Hogyan fogyjak le egészséges táplálkozással?

Figyelt kérdés
Miből kellene sokat ettem illetve kevesebbet? Mit egyek a napi 5 különböző étkezés során? Minél többet írjatok légyszi, ha tudtok :)
2012. febr. 26. 10:16
 1/1 anonim válasza:
Nézd, erre ma egy egész tudomány van felállítva, szerintem fölöslegesen. Én is fogyózom, mert eldöntöttem, hogy emberi alakot akarok magamnak. Hogy csináljam? Kevesebbet eszek mindenből. Ezt már egyszer megpróbáltam, és sudár vékony gyerek lett belőlem. A vitaminokat ne számold az egyes ételekben, ahogyan ma sokan teszik, mert attól az eszed megy el és anorexiás leszel. Egyszerűn kevesebbet kell enni. Három kenyér helyett kettőt, vagy egyet, hat rántotthús helyett négyet, hármat. Viszont inni kell sokat.
2012. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!