Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúra közben csak víz?

Fogyókúra közben csak víz?

Figyelt kérdés
Eddig egészségtelen életmódot éltem és váltani akarok, de nem megy hirtelen... Fokozatosan szeretném elérni az egészséges táplálkozást, de mit ihatok? Nincs ínyemre a "csak víz" hiszen eddig tömérdek cukros üdítőt ittam. Tippek? :D
2012. márc. 15. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Tejet, gyümölcslevet fogyaszthatsz, ha nem is korlátlanul. A cukros tea ugyanez a kategória. Ami jellegben legközelebb áll a szénsavas üdítőkhöz, az a nullakalóriás (édesítőszert tartalmazó) ízesített ásványvíz.
2012. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem bírom a sima vizet, megiszom hidegen ha nagyon szomjas vagyok, de munkahelyen áll órákig a flakonban, úgy már pfuj íze van.

Kitaláltam hogy fél liter ásványvízbe teszek pár édesítő tablettát + pár korty citromlét. Enyhe limonádé íze lesz, mégis ihatóbb. Ezt iszom 2 hete üdítő helyett. Meg gyümölcs teát édesítővel és citrommal.

2012. márc. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen... limonádé jó, csak nem bírom ki sokáig, hogy csak azt igyam... De utánajárok ezeknek az "üdítőknek" is... :) Köszi szépen.
2012. márc. 16. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
tejet ne igyál, gyümölcsöket próbáld meg kerülni
2012. márc. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az aztán nagyon egészséges ha nem iszik tejet és gyümölcsöt sem eszik. Mindenből kell valamennyi a szervezetnek szerintem. Vitamin, fehérje stb. anyagok. Én iszom tejet, de napi 1 pohárral este vacsora helyett és soványat 1,5 %-ost. Gyümölcsöt meg reggelire, uzsonnára eszem.
2012. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a tejtől csak hízni fog a tejzsír miatt, a gyümölcsöktől meg a bennük lévő fruktóz miatt
2012. márc. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sia válasza:

a legjobb fogyokúra :

biciklizz, ne egyél este 6 után semmit, napi 3liter szénsavmentes vizet igyál, kerüld a túl sok édességet

2012. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!