Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Barna rizst lehet enni fogyókú...

Barna rizst lehet enni fogyókúra közben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
alig találnál jobb szénhidrát forrást. mindég lehet fogyasztani.
2011. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaja, az fini!!!
2011. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 25. 21:25
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnèztem a kalória táblàzatban és ugy làttam hogy ugyanannyi kalória van benne mint a 4 tojàsos tésztában.Viszont talàltam olyat is hogy barna rizs diéta.Akkor most melyik igaz?
2011. nov. 25. 21:33
 5/8 anonim ***** válasza:
NYUGODTAN egyél barnarizst! Ne foglalkozz görcsösen ezekkel a kalóriamizériával...Hány kilót kellene ledobnod?
2011. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20kg-ot
2011. nov. 26. 10:20
 7/8 A kérdező kommentje:
És barna kenyeret vagy zsömlét mondjuk virslivel?
2011. nov. 26. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:
a barna kenyér (igazi, nem a malátával megszínezett), a barna rizs, zab stb. emberi ételek. emberi ételeket lehet enni. egy virsli, ami rosszabb esetben minimális mennyiségű húst tartalmaz, főleg inkább nyesedékeket és bedarált minden kutyafülét, már nem emberi étel ami nem feltétlen azt jeleni hogy rossz, egyszerűen csak fölösleges ilyenekkel kitömni a gyomrot, mert egyedül az éhséget veszi el de hús (fehérje) alig kerül a testedbe vele.
2011. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!