Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra közben ihatok Zero...

Fogyókúra közben ihatok Zero Coca Colat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 00:26
1 2
 1/19 anonim válasza:
17%
áhhh nem és semmit aminek a cukorhoz köze van... el ne hiidd hogy a zéro cola fogyi cola meg egészséges... a cola alap karamell..cucc és az miből van? cukorból
2012. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Mivel a Coca Cola Zero-ban 0 szénhidrát van, szerintem egész nyugodtan :)
2012. jan. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

drága,fogyózás alatt is naponta be kell vinni kb 2 ezer kalóriát a szervezetbe,

nem tudom mennyi kalória lehet abban a kólában amit írsz,talán 50,vagy 100 ,úgyhogy nyugodtan bepuszilhatod ezt a 100 kalóriát is meg még mellé 1900-at is,hogy meglegyen a napi 2000.

2012. jan. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát a dobozon aszt írják, 0 kcal, 0 cukor..
2012. jan. 5. 07:36
 5/19 Robi.88. ***** válasza:
Persze h ihatsz...a lényeg az h energia mentes uditoket igyal ha mindenképpen azt akarsz de a legjobb az alacsony ásványianyag tartalmu ásványviz v a szűrt víz. vki irta h 2000 kaloria, na azt felejtsd el mert az sok! a fogyás lényege h a bevitt és felhasznalt kaloria ne legyen egyensulyban. kevesebbet kell bevinned és tobbet égetned!
2012. jan. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem.

De most nehéz lesz döntened, mert kb. fele válaszadó szerint igen, mások szerint nem.

De ajánlanám a következő linket figyelmedbe. Ha ennek ellenére úgy döntesz iszod, hát....az egészsége mindenkinek a saját maga kezében van.

[link]

2012. jan. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 bix ***** válasza:
a 2000 kalória tényleg sok. 1200 alá viszont nem szabad menni semmiképp, 1500 körül tartva és rendszeres mozgást beiktatva már el lehet érni ezt azt. a kólára meg ha nagyon kell mehet, a fogyódba nem igazán fog beleszólni, meg van benne némi koffein is ami élénkít meg edzés előtt kicsit megpörget, de én akkor is kihagynám
2012. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ihatsz, de jobban ajánlom helyette a tiszta vizet. Kalóriát amúgy nem befolyásolja jobban, mint egy cukormentes rágó.
2012. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ihatsz, ha sz.patni kívánod magad... Egyszer és mindenkrra fogjuk már fel, hogy nem csak kalóriáról szól az élet. abban édesítőszer van, ami ugyan nem tratlamaz energiát, de olyan éhséget okoz, mint állat. Ugyanis a szervezetnek ami édes az cukor, ami cukor arra úgy reagál, mint a cukorra kell, magyarul a vér- ami a cukor fő raktára- kiürítit az újabb rakománynak. Tehát a béka segge alá nyomja a vércukorszintet, de mivel cukor nem jön, záros határidőn belül pánikszerű cukoréhség fog rádjönni.
2012. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én napi 1,5 liter energiamentes üdítőt iszok,e mellett fogytam 33kilót fél év alatt.


Ja és nem csinál semmit a vércukrommal,nem vagyok utánna éhes és cukor éhségem sincs! -.-

Legaláb is nem jobban mint ha nem innám az üdítőt.

2012. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!