Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnek kapcsolatba lepni...

Szeretnek kapcsolatba lepni olyan emberel aki tul van egy drasztikus fogyokuran van itt olyan ember?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Az igazsag, hogy tobbszor kellett leadnom par kg-ot, de soha nem fogyokuraztam, mivel az etkezesemet valtoztattam meg, es rendszeres mozgast valasztottam.
2012. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Két évig tartó masszív anorexia elég drasztikus? :S Ha igen, írj :)
2012. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A 90 napos diétát csináltam 2007-ben akkor 122kg-ról 93-ra fogytam le a 90 nap alatt.
2012. márc. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két évig tartó masszív anorexia elég drasztikus? :S Ha igen, írj :)


1.az anorexia nervosa egy pszichitáriai , pontosabban testképzavari betegség, semmi köze a testedhez.

2.2 év masszív anorexia után már a fókuszba is benne lennél.

3.ennyire nem lennék büszke azért erre.


kérdezőnek.

az ilyen szefósokat nagy ivben kerüld el,mert a kérdésedben is fogyókúra szerepel ,nem pedig önpusztitás,vagy koplalás. én például 3 hónap alatt fogytam 15 kilót,nem lehetetlen. ez volt 2 éve, most eltunyultam megint, de 3 hét alatt máris fogytam 8at.és csak egy kis mozgás és kevesebb kalóriabevitel,ennyi.. nem fényevés. jajjh.

2012. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mit értesz drasztikus alatt? 3 éve 2 hónap alatt adtam le 25 kilót, minimális kajálás, (fizikai)munka mellett napi 1-1,5 óra testedzés, 4-5 km futás, és 30 km bringázás. Ez drasztikus, úgyhiszem. Mivel jött vissza belőle, nemrég ismét elkezdtem kevesebbet enni, rengeteget gyalogoltam, és újra edzek is, csak most fegyenc edzéssel, és ismét lement vagy 8. Még kb. 4-5 kiló, ha felesleg van rajtam. A fogyásnak, mint látod, számtalan módja van, de vigyázz! Ha túl gyorsan fogysz, felborulhat a hormonháztartásod (ha jól tudom) is, ráadásul a bőröd megnyúlva marad jó ideig. Inkább koncentrálj a mozgásra, tudatos táplálkozásra, és a hosszú távú tartós fogyasra, ha tanácsolhatom. ;)
2012. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A drasztikus allat ertem a keves ido allat valo fogyast es lelki problema stb.neharagudj ha megkerdem lehet hulyen hangzik de hogy jottel ra hogy anorexias vagy ha jol tudom azt az ember nem tudja magatol vagy igen?a noverem fogyizik nem en de en szerintem valami baj van nagyon sovany nem akar enni semit csak rozs kenyeret stb napi 200kcalt vissz a szervezetebe erzelmileg ki van kiakadt mutkor mert megevet egy fel zacsko szaritott gyumolcsot.szerintetek
2012. márc. 16. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!