Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van ez? Nem akarok...

Miért van ez? Nem akarok anorexiás lenni!

Figyelt kérdés

Csak akkor látom magam viszonylag normális alakúnak, ha nem eszek semmit! Amint egy falatot is lenyelek, kövérnek látom magam! Ez anorexia? Remélem, hogy nem, de nem tudok enni, mert nem akarok még kövérebb lenni. Csak már elég éhes vagyok, tegnap előtt óta nem ettem és egy kicsit szédelgek is.

Ugye ez nem anorexia? Segítsetek, nagyon félek!


16/L



2012. márc. 16. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy, hány kiló??

Hát, ha így folytatod ez bizony az lesz. :S

Minél előbb keress fel egy szakembert. Ennek a gyógyítását időben kell elkezdeni.

2012. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
165 cm vagyok és 69 kiló :( Bár mindenki azt mondja, hogy nem látszik rajtam annyira, mert nem vagyok kövér, csak van rajtam pár kiló felesleg, de annyira undorító a testem! Nem tudom, ők hogyan nem látnak kövérnek, amikor világos, hogy az vagyok!
2012. márc. 16. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem járj valami sportra ha még nem jársz, vagy aerobicra, azzal formásabb leszel és lehet hogy jobban tetszel majd magadnak.
2012. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
tegyél fel képet.
2012. márc. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vigyázz, mert ha egyszer erre az útra érsz, szinte sosem lábalsz ki és mindig vissza-vissza esel... :S

Én már 3éve tüntet mentes voltam, elfogadtam magam. Viszont most megint kezdődik minden elölről és nem tudok leállni...

Beszélni pedig nem tudok erről senkivel, és nem is szeretnék, mert akkor még kövérebb leszek, mint most, ha leállítanak.. :/

2012. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!