Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek az "EZÜST...

Mi a véleményetek az "EZÜST VíZ/EZÜST KOLLOID" -ről?

Figyelt kérdés

13/L.Elkezdtem inni.Azt mondják,hogy 6 perc alatt minden bacilust ami a szervezetedben van megöli.Lehetséges ez?

Használta valaki közületek?Ha valaki itta vagy szedte közületek akkor véleményt kérek szépen róla.Köszike


2010. febr. 26. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha minden bacilust megöl akkor tuti hogy nagyon mérgező. De sztem semmi hatása sincs csak a sok majom elhiszi. Ne vedd mert drága! Ha bajod van akkor menj orvoshoz majd ha ő mondja akkor igyál ezüstkolloid oldatot.
2010. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia! Nálunk a tesóm issza, mert volt egy ronda gyomorfertőzése. Persze arra szedett erős gyógyszereket, de azt mondta, hogy jobb lett tőle a gyomra és persze a közérzete is. Lehet, hogy még a gyógyszerek " rossz" hatására is jó volt.
2010. febr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ezüst belsőleg mérgező.

Aki szerint 6 perc alatt minden baktériumot megöl, az HAZUDIK!

Ne igyad, nincs neked arra szükséged.

Ha van kérdésed, írj privátba.


(végzős orvostanhallgató)

2010. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az EZÜST KOLLOID nagyon hatásos! Aftára, gyomorfájásra, fertőzésre is kiváló, apum renszeresen, én néha iszom. Kedves Orvostanhallgató: figyelmedbe ajánlom a következő cikket: [link]
2010. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem tudományos cikk, az orvossal pedig hadd ne mondjam, hogy mit tennék...ezért nem bíznak manapság az orvosokban... mert van néhány kókler is...


Keress a Pubmed-ben cikket, lehetőleg kettős vak vizsgálatok eredményét. Akkor talán hinni fogok. A két testőr pedig egy rakás SZAR.

2010. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Megnéztem, nem tudom, eddig még csak jót olvastam róla.

2010. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt a 6 perces dolgot nagyon félreértetted:

"A Science Digest magazin közlése szerint (1978 márciusi szám) a vizsgált kb. 650 féle mikroorganizmus közül az ezüst kolloid kémcsőben hat percen belül minden kórokozót elpusztított."


Tehát nem a szervezetedben, nem mindegy.

2011. aug. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!