Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem érzek éhséget?

Miért nem érzek éhséget?

Figyelt kérdés
Kb.10napja egyáltalán nem érzek éhséget.Az első 2 napban úgy éreztem,egy gombóc van a torkomban.Aztán 3.nap ilyen torokgyulladás szerűt kaptam,amiből még mindig nem jöttem ki,de nem súlyos,és már sokkal jobban vagyok,de egyáltalán nem érzek éhséget,sőt a betegség előtt 3-4 nappal se éreztem.Olyan érzés,hogy reggel felkelek nem eszek semmit,aztán ebéd van,ott kötelező enni,leülök,ránézek a kajára nincs tőle hányingerem,megeszem,de csak hogy ne szóljanak be a többiek.De mior egész nap nem ettem semmit,akkor se éheztem meg...Mitől lehet ez?A torkom hátul olyan,mintha sok kis szőlőszem lenne összetapadva,mintha fel lenne hólyagosodva,de nem fáj,sőt múlóban van,a közérzetem jó már 2-3 napja,de semmi éhség..Kedden tudok menni orvoshoz,de hátha volt már valakinek hasonló,vagy tudja mi ez.
2012. márc. 18. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
fuss 1 kört, attól megjön az éhséged+kérd meg anyudat, hogy a kedvenc kajádat főzze
2012. márc. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi aranyos vagy,próbáltam mozogni,de nem éheztem meg....a kajával nincs gond mert tényleg megeszek bármit nem kell a kedvencemnek lenni,de egyszerűen az éhséget nem érzem!
2012. márc. 18. 15:53
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg a tested "jelzi", hogy most nem akar azon a részen (torok) irritáló dolgokat, mert gyógyulni szeretne, tehát egyszerűen a torokgyuszid miatt lehet ez. Ha elmúlik, újra megjön majd az étvágyad. Egyébként én világ életemben "torkos" voltam és vagyok, nálam is volt már ilyen, igaz, max 1-2 napig. Ne izgulj, minden rendben! Viszont azért egy orvosnak megmutathatnád a torkod, hátha szükséges valamilyen komolyabb gyógyszert szedned...
2012. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!