Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lazíthatnám fel a...

Hogyan lazíthatnám fel a székletemet? (itthoni praktika)

Figyelt kérdés
Már 6 napja nincs székletem.Kaptam keserűsót,de az is csak minimálisan segített.ma vettem glicerinkúpot,de azzal sem jártam sikerrel.Érzem hogy van székletem,de nagyon kemény és az a baj.Ha tud valaki valamit ,segítsen.
2012. márc. 22. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Asztalt gyümölcs+tej

Szilvalekvár+tej

egy evőkanál étolaj

jó sok barack és rá víz


Rengeteg ilyen trükk van. Nézz utána a neten. Vagy emlékezz vissza, mit mondtak kis korodban, miket nem szabad összeenni? :) Pl. szilva és tej :D

2012. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a keserűsó és a kúp se segített valószínű beöntés lesz a vége, 6 nap azért már elég sok... Utána egyél sok rostosat és igyál minimum 2 liter folyadékot.
2012. márc. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szűz tea kapszula. Illetve kapható a patikában paraffin olaj, abból kell naponta inni egy kortyocskával.
2012. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kávé és kovászos uborka, esetleg a végbeledbe kenhetsz kis olajat és az könnyíthet a kicsusszanásban.
2012. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beöntés. Gyógyszertárban kapható pumpás beöntő készülék. Most ezzel kellene megoldani, és utána alkalmazhatod a többi praktikát, hogy ez ne ismétlődjön meg, de ennyi nap után az már be van betonozódva, ha a glicerines kúp nem segített, akkor ez jön. Ilyenkor a hashajtók sem jók, mert azok "felülről" nyomatnak le, de ami alul van "beállva", azon nem segít jelenleg más.
2012. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tamarin lekvár.

Vagy egyél össze tejfölös dolgokat.

Öszibarack

2012. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Kaptam keserűsót,de az is csak minimálisan segített" Ezt nem tudom értelmezni, a keserű só nagyon drasztikus, és vagy segít (de akkor nagyon) vagy nem. Vigyázni kell vele, mert szél- és bélgörcsöket okoz, és legalább két napig tart a hatása. De legalább 3-4 evőkanállal és sok-sok vízzel kell bevenni.Rendszeresen kell valami székletlazítót szedni, mert 6 nap után nehéz szülés lehet. Ha nem jön össze, beöntés lehet a vége, ami nem nagy ügy, de kényelmetlen, főleg, ha nincs segítség.
2012. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!