Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hova vezet ez egy 15 éves...

Hova vezet ez egy 15 éves lánynál?

Figyelt kérdés
Ne ítéljetek el, tudom, hogy nem egészséges az életmódom. Régen oda figyeltem jobban a táplálkozásomra és ezekre, de aztán bekerültem egy színtársulathoz, ahol színészekkel dolgozunk. Eleinte megmaradt az hogy ők cigiznek én nem. Ők kávéznak én nem. De aztán alkalmazkodtam, mostanság elég sok kávét iszom, és elég gyakran cigizek, mert már jól is esik, és elég gyakran járok mekibe is.. Jól tanulok, és nem vagyok rossz gyerek, de ma elbeszélgetett velem a tanárom erről és elgondolkoztam. Változtatni fogok ezen, de ugye nem okoztam még sok bajt?
2012. márc. 23. 18:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ha leálsz mindennel akor nem lessz semmi!a bajok nem 1-2 hét alat alakulnak ki!
2012. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Maga az a teny hogy feltetted ide ezt a kerdest, arra utal hogy felismerted a problemat.Innentol igazabol nem is szamit milyen valaszokat kapsz, minden rajtad mulik.Utolso kerdesedre valaszolva nem, semmi gond amennyiben valtoztatni akarsz es fogsz.

Sok sikert! ;)

2012. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
így van ahogy az első írta. Nincs semmi bajod, ha csak nem folytatod így tovább, mert akkor lesz.
2012. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm :) Változtatni fogok.
2012. márc. 23. 18:52
 5/18 A kérdező kommentje:
és ha folytatom mi bajom lehet?
2012. márc. 23. 18:54
 6/18 anonim ***** válasza:
A dohányzást hagyd abba, az a legnagyobb szívás (néhány évtized távlatából)Nem ciki nem dohányozni, még színészek között sem, a kávé meg nem oszt, nem szoroz.
2012. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Ja, semmiféle bajt nem okoztál, kipróbáltad és kész! (Csak a cigi veszélyes, iszonyú addiktív dolog, rémes következményei vannak, ráadásul üldözik a bagósokat.)
2012. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A dohányzástól elég sok bajod lehet és az alap hogy büdös leszel tőle, besárgulnak a fogaid, a körmöd és a hajad sem lesz egészséges, ahogy a bőrös is gyorsabban fog öregedni. Aztán persze egy csomó kártékony hatása van még, de ezeket biztos ismered (tüdőbe lerakodik a nikotin, kátrány, szív-és érrendszeri betegedések, gégerák, tüdőrák...) De azért ezek szerintem csak akkor alakulhatnak ki, hogyha sokat és sokáig dohányzol. A mekis kaja tele van E-betűvel és hízlal, de szerintem mértékkel belefér. A kávé meg...napi egy-kettő még nem árt, de ilyen fiatalon?

Én is dohányoztam és kávéztam (kb 4évig) aztán leszoktam ezekről magamtól.

Jó, hogy felismerted a problémát! Kitartást a leszokáshoz!

2012. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

Szükség van elrettentésre :D

cigit abbahagyom, kávé sajnos a hajnali próbák miatt kell, meg a colával már leálltam. :D

Köszi :)

2012. márc. 23. 19:05
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem a cigiről való leszokásnál az segített, hogy nem voltam büdös. Mindig szagolgattam a kezem :) Jó illata volt, meg a hajamnak is :)

Amikor meg rá akartam gyújtani, ettem egy almát és vettem egy mély levegőt

8as voltam

2012. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!