Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik velem akkor, ha...

Mi történik velem akkor, ha egy hétig csak tejen élek?

Figyelt kérdés
Egy nem várt kiadás miatt úgy alakult, hogy elfogyott a pénzem, és kb. egy hétig nem is lesz bevétel. Semmi étel nincs itthon, és kölcsönkérni sem tudok. Van egy karton tejem meg a csapból a víz. Úgy gondoltam, nagy baj nem lehet, mert a tej is tápláló, és mivel éppen ínhüvelygyulladás miatt itthon vagyok táppénzen, fizikai megerőltetés sem jön szóba. Hogy fogom bírni?
2010. szept. 17. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
ez komoly? semmi más nincs otthon csak tej, meg víz? egy kis liszt sincs, vagy cukor, vagy valamilyen dara? azzal kihúzhatnád...de tejjel...nem tudom. iszonyúan legyengülsz majd szerintem. ha lenne otthon egy kis kukorica-vagy búzadara, tudnál főzni tejbepapit. azzal kihúzhatnád...
2010. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

semmi jó..

ha nő vagy akkor meg nagyon ne!

bár éhen nem fogsz halni

2010. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vagy tojás esetleg...? abból már összeüthetnél valamit a tejjel.
2010. szept. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De, van fél kiló búzadarám is. Direkt megnéztem, hogy mondtátok. :) Sajna más tényleg nincs, csak só, egy marék kristálycukor, két gerezd fokhagyma és két deci citromlé. Meg néhány teafilter. :S
2010. szept. 17. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:

ez csak poén...ilyen nincs...

ha meg tényleg így lenne van család, van barátok, ha más nincs akkor max szomszéd

de akkor is fura nekem h pont 2 gerezd fokhagyma van, meg tej, meg citromlé. Direkt olyakat találtál ki amik véletlenül sem egészithetik ki egymást...kamu

2010. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez van. Nem mértem le milliliterre pontosan, mennyi a citromlé. Remélem, te sosem kerülsz ilyen helyzetbe, vagy ha mégis, akkor majd jusson eszedbe, amit ide írtál. Kösz.
2010. szept. 18. 07:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Ingyenkonyha? Menj el, vagy csörögj egy szociális irodába és kérdezd meg honnan tudsz ingyen ételt szerezni. Durva lenne ha 2010-ben éhen halna valaki Magyrországon :-(
2010. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hupsz az is durva, hogy nem tudom leírni azt, hogy Magyarország (bocsi..)
2010. szept. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legalabb tojast vegyel, mert abbol par darab is taplalo es olcso. Veszel 20 darabot par szaz Ft-ert, abbol mar meguszod meg par zsemlebol, ez kb. osszesen 1000 Ft, annyid sincs?? Ha mar igy is beteg vagy, nem kellene tovabb gyengiteni a szervezetedet...
2010. szept. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jelentem, élek és virulok, fogytam fél kilót, de jól vagyok, és túljutottam a váratlan krízisen. (:
2010. szept. 22. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!