Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Sackboy kérdése:

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen vékony?

Figyelt kérdés
Egy átlagos és normál testsúlyú és izomzatú ember vagyok. Egyedül van egy pici hiba. A csuklóm rettentő vékony. Át tudom fogni a másik kezemmel annyira,hogy még egyszer beleférne egy ugyanakkora csukló (igaz,az ujjaim is hosszúak)...Szóval,milyen gyakorlattal,edzéssel,illetve táplálkozással tudnám megvastagítani?

2012. ápr. 7. 08:53
 1/3 Dworkyll válasza:
Az aikido/iaido nagyon épít a csuklóra, ha rendesen edzel, akkor sokat fog erősödni. Évek alatt. Ajánlom a cselgáncsot is, nagyon egészséges. De jó lehet az íjászat is, nekem konkrétan szemet kellett visszaraknom az óraszíjba (60 fontos, csigás íj, napi kb. 30-50 lövés, marokelsütővel, kb 6 hét. után kezdett szorítani az órám, meg is lepődtem) És jó móka még a powerball nevű giroszkópos szerkenytű, mountexekben lehet kapni, az ujjakat és az alkart is erősíti.
2012. ápr. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Meglátom mit tehetek.
2012. ápr. 11. 20:35
 3/3 anonim válasza:
ugyan azt, mintha fogyni akarnál. Egyél ritkában. Vagy mindig ugyan akkor. Ha ritábban eszel: Akkor az a test tartalékol, azaz beépít, így is lehet hízni :)
2012. ápr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!