Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valami hatásos étvágynövel...

Van valami hatásos étvágynövelő? Mostanában nincs étvágyam és elég vékony is vagyok jó lenne valami ami kicsit hizlal is.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Olyan nincsen, hogy beveszek egy tablettát, és hízni kezdek. Vagy beveszek egy másikat, akkor meg nőni. Viszont van egy tevékenység, ami ezeket eredményesen befolyásolja. És ez a mozgás, a sport. Tuti hogy hat, igaz lassan, de stabilan

2012. ápr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A Béres cseppet nem próbáltad? A másik lehetőség a Magne B6, állitólag az is meghozza az étvágyat.

Én is nehezen hizok, nemrég azt ajánlották, hogy kezdjek el terhesvitamint szedni, mert sokan attól is hiznak.

Végül nem próbáltam meg, igy nem tudok róla nyilatkozni.

De a mozgás biztos jó megoldás lehet, mert ha eléggé kifáradsz, jobban és többet tudsz enni.

Az lenne a lényeg, hogy mindig többet viyél be a szervezetedbe, mint amennyit felhasználsz belőle.

2012. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
PARADICSOMLÉ ! TERMÉSZETES ÉS ÉTVÁGYNÖVELŐ + VITAMIN IS !
2012. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Testedzés.
2012. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!