Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondana valaki egy hatásos...

Mondana valaki egy hatásos diétát? Hasról szeretnék fogyni. És egyáltalán lehet úgy hogy CSAK hasról, mert máshol elég vékony vagyok és érthető módon onnan nem akarok fogyni.

Figyelt kérdés
És azt lehet valahogy befolyásolni, hogy hova hízzak? Előre is köszi :)
2011. dec. 13. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy mindenhonnan, vagy sehonnan.
2011. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krisz85 ***** válasza:

Nem sajnos nem lehet, anyunak és apunak lehet panaszkodni, hogy hova hízol, GENETIKA!!


Sajnos hízni nem tudsz célzottan és fogyni sem, csak egyeneletesen mindenhonnan fogysz, viszont hízni genetikai sorrend szerint. Ezt sajnos el kell fogadni.


Pl nálam 163 cm vagyok srác, és hasra és combra seggre hízok mint egy csaj...szánalmas........, amikor tömegeléskor jön rám a háj persze izomma legyütt :-), akkor is a seggem akkora mint fél Oroszország, meg a combom is feett úgy hogy a karomon és a felsőtestemen alig van zsír, .......elég hülyén néz ki, egy dolgot tudok tenni, betömegeleg és jól edzem felsőtestre, így amikor lediétázom a zsírt és már eres vagyok és szálkás, nincs gond, megfordul ez az arány és eltűnik a seggemről és a combomról a háj, azért is jó tudni hogy hova hízol sokat, mert én onnan szoktam mérni persze ránézésre hogy már elkezdtem a precíz kajával, és edzéssel bontani a zsírt diétás időszakban, pl hátul a derekamon veszem észre, hogy mennyire fogható meg a háj, ha már alig, akkor a seggemen és a combomon sincs sok, amikor meg már csak a bőrt taperolom akkor nagyon a vége felé járok a diétmának és már már szálkás vagyok.


Ezt el kell fogadni. Nem írtad hogy srác vagy lány vagy. Ha a többi helyen nagyon vékony vagy akkor vastagíts előbb, szedj fel némi izmot, és őrizd meg diéta alatt, amikor lepucolod a hájat, vastag maradsz ott is ahol most vékonynak érzed magad.

2011. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az tök jó lenne, ha egy távirányítóval tologathatnánk magunkon a kilókat, függően attól hol van rá szükség:)))
2011. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, é n szeretnék egy másfél-két kilót a seggemből a mellembe áttennni :)
2011. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát jah, mellbe nekem is lenne mit hízni...
2011. dec. 14. 13:33
 6/6 anonim válasza:
NINCSENHELYIFOGYÁS ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ azok a kívánságok......
2013. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!