Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kezdjek el leszokni a...

Hogyan kezdjek el leszokni a húsról és legyek vegetáriánus?

Figyelt kérdés

Nem az egészséges életmód miatt, nem hinném, hogy a hús normális keretek közötti fogyasztása egészségtelen lenne.

Tegnap megnéztem a Földlakók c. dokumentumfilmet amit mindenkinek ajánlok figyelmébe. Egyszerűen borzasztó. Szerencsére van időm foglalkozni a világ dolgaival, nem csak a sajátjaimmal és ezért döntöttem az életmód váltás mellett. Eddig amikor csak tehettem húst ettem hússal. Főleg csirkemellet a testépítés miatt. Ennek vég kell, hogy legyen. A film, amit minden "embernek" kötelező lenne megnézni: http://www.youtube.com/watch?v=nDLPma4DFX8



2012. ápr. 13. 07:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A vegetáriánusság nem megoldás semmire, hiszen az ember mindenevő.


Inkább olvasd el ezt a képregényt:

[link]

És az élethez, a Földhöz és az egész élővilágához (köztük az emberhez) való hozzáállásodon gondolkozz el utána.

2012. ápr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!