Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit vegyek a boltban?

Mit vegyek a boltban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kover de, 5kg-ot minimum le szeretnek fogyni. Minden nap tornazni fogok es az etkezesemre is oda figyelek. Holnap megyk nagybevasarlasra (elelmiszert veszek). Mi az amit vegyek es mi az amit nem? Ugy ertem hogy mi az amit reggelire ebedre es vacsorara ehek, és amit szabad "nassolnom"?
2012. ápr. 16. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tudod hogy tészta, kenyér, krumpli, rizs, banán ki van zárva amit lehet paradicsom, uborka, saláták. Szerintem nasinak ami nem vészes a mogyoró pl meg az alma, húsfélék minden mennyiségben. Nasinak én már ettem bioboltokban kapható cirok ami fahéjjal van ízesítve nagyon kellemes édes szerintem azt próbáld ki:) És sok szerencsét a fogyókúrához! :)
2012. ápr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen ehetsz mindent-de van, amiből nagyon keveset pl.csoki. Azt is szabad, de amolyan "szájíznek". Viszont túrót, joghurtot,. kefírt, zöldségeket, gyümölcsöt sovány husikat csirke, pulyka nyugodtan. Vegyél zöld teát azt iszogasd.
2012. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, a zöld teát énis javaslom! meg a fogyáshoz sok vizet igyál, napi 2-3 liter legyen meg!
2012. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Es a joghurtbol akarmilyet vehetek/ehetek? pl. : Epreset stb

Köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 16. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Édesített joghurtból egyet biztosan megehetsz. Natúrból többet.
2012. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rotációs kapát
2016. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!