Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cera. TOR szedésébe kezdtem,...

Bala82 kérdése:

Cera. TOR szedésébe kezdtem, de a boltban azt mondták edzésnapon 3x2 szemet vegyek be, pihinapon 2x2 szemet. A leírásban napi 2 szem van. Akkor hogyan szedjem? Aki használja régebb òta, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Toljad a nagyobb adagot, mert 1 szemben van vagy 1 g monohidrát, az nem sok.

Máskor sima monohidrátot vegyél.

2012. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:

tökmindegy egy fos kreatin készítmény,szedheted akár hogy.

vegyél hozzá kreatin monohidrártot,azt a szart meg edzés előtt fogyaszd.

akkor meg mehet 2-3szem.

2012. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Meglepnek a vàlaszol! Ti hasznàltàtok a crea.tort? Valòs tapasztalatból mondjàtok,hogy szar? Egyébként monohidràtot szedtem eddig,valòban nem rossz. A crea.tor lènyegesen komolyabb hatàsunak mondott cucc,ezèrtep mèg amit ìrtok.
2012. jan. 19. 14:54
 4/10 dirtboy ***** válasza:

engem meg abszolút nem lep meg amit írsz,gondoltam hogy promóciós szöveg alapján választod ki a megfelelő kreatint,gondolom ennek volt a legjobb,legdurvábban megfogalmazott reklámszövege és azért vetted ezt.

akik nem konyítanak hozzá mind ezt csinálják.

máskor monót vegyél én ne nyeled be a sok maszlagot amit írnak hozzá

2012. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk szakértőbbek is ezt mondják:

[link]

2012. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A folyamat fordított volt. A terembe,ahova jàrok, volt egy pàros,akik nagyon komolyan fejlődnek,ès ők mesèltek a crea.tor-ròl. Utànnanèztem, ès làttam a neten a mesesztorikat.Persze annak a fele sem igaz, de a làtottak meggyőzőek.Ezèrt èrdekelne màs HASZNÀLÒ vèlemènye hasznàlatàról ès eredményekről, adagolàsròl.
2012. jan. 19. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, mi csak segíteni akartunk, de azt ne felejtsd el, hogy amit látsz másnál az nem mindig az elmesélt dolgoktól van.
2012. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Maximàlisan egyet èrtem,ezèrt kèrdeztem,amit kèrdeztem.Àrtani nem akarok magamnak!
2012. jan. 19. 19:14
 9/10 anonim ***** válasza:
nem más mint 1,1 g kreatin monohidrate , szerintem 4 szem edzés előtt után hozhat némi változást , de pihenő napokon nem szedném , akkor inkább monohidrate
2012. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Így van, kárt nem okozol vele, csak nem gazdaságos így megvenni a kreatint.

A csodafejlődésekről meg annyit, hogy láttam már pár embert 160-al fekvenyomni és 200-al csuklyázni, miközben szerintük csak most kezdtek egy kis proteint enni. :) Én is egyből elhittem.

2012. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!