Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetnék ellene? (Több lent)

Mit tehetnék ellene? (Több lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok vészesen kövér. 157 cm. És 50-51 kg vagyok,ám pici alkatom miatt tömzsike,főlemg vádlim idegesítően vastag. Állandóan diétázni akarok és meg is teszem. Volt olyan,hogy nem ettem napokig volt olyan ,hogy csak 600 kcal-t nyáron úgy egy hónapig 1000 kcal-on éltem de sokszor visszajött. Édesanyámmal állandóan veszekszünk,hogy nem eszek eleget, ő nem tud az ilyen kúráimról, volt amikor hashajtót szedtem,hánytatni magam nem tudom. Vízhajtót egyzsrr használtam amikor volt itthon. Utálom a testem,elsírnám magam akárhányszor tükörbe nézek. Tudom,el kell fogadni magad meg másnak van sokkal rosszabb,de nem tudom elfogadni!! Nem tudok mit csinálni ellenne. tudom,hogy ez így sokáig tarthatatlan lesz,de nem tudom mit tegyek,hogy legalább elfogadjam magam. Van nálam kerekebb lány és egy olyanra azt mondom lehet kerek,de jól néz ki de magamat nem tudom így ahogy vagyok elfogadni. Vannak napok amikor igen,úgy érzem jól nézek ki,de ez ritkán van. Elszomorít,csak az foglalkoztat,hogy vékonyabb lehessek,vékony lábakat szeretnék. Nagyobb melleket,persze ezen változtatni nem tudok. Van valaki aki hasonlót érez? Mit csináljak,hogyan fogadtassam el saját magamat magammal? Nem tudom..nem tudom elfogadni magam.
2012. ápr. 16. 17:01
 1/3 anonim válasza:
Ezt fogadd meg, mert én is ezt csinálom: Kondizz ezerrel Pl.:felulés
2012. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
FOgadd el magad úgy ahogy vagy...én meg túl vékony vagyok és bármit eszem nem tudok hízni... tehát fogadd elmagad és boldog leszel:)
2012. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem nagyon lehetsz kövér a súlyod és magasságod alapján. Próbálj sportolni, elegendő vizet inni (leves is hozzátesz) és mindennap enni gyümölcsöt/zöldséget, és aludj eleget. Este ne egyél lefekvés előtt 3 órán belül, ez fontos , viszont napközbe ne tiltsd meg magadnak az evést mert az ember ha éhes a végén elállatiasodik ha egy falatot is kap és -persze az egész már magában is beteges- utána eluralkodik a farkaséhség és csomó minden összezabál, aztán csak hízik. Ja és ezen kívül szerintem fontosak a női "cicomázások". Pl. körömfestés, hajad legyen jól beállítva, esetleg magassarkú/egy kis smink ezek mind dobhatják az önbizalmat, tök sokat segítenek. Figyelj oda hogy ápolt legyél mindig, szőrtelenítés stb. Emellett hordj olyan ruhákat amikben jól , szépnek érzed magad, ami jól áll. Ezek (saját tapasztalat alapján) elég sokat dobnak az ember közérzetén, adják az egót, mert szépnek ,szebbnek érzed magad tőlük. Legyél a barátaiddal sokat ha teheted, csináld azt amit szeretsz, légy felszabadult, ne görcsölj rá a dolgokra.. próbáld meglátni a szép a jó dolgokat, a vidámságot, és ezekre koncentrálj (ne a rossz dolgokra mindig!, mert ha az ember mindig a világ és a saját bánatán emészti magát akkor teljesen lelki beteg lesz) pl a barátok és a család ebben sokat segíthet szerintem, ha velük vagy biztos máris jó a kedved. Ja, és ha valami nem jogos (esetleg direkt szurkálódó) kritiká kapsz egy rosszakaródtól, ne is vedd fel, gondolj azokra akik szeretnek és a jó dolgokat látják benned, őrájuk figyelj ne a hülyékre :). Ha megdícsér valaki vagy ha megnéznek pasik hogy milyen csini , szép vagy és esetleg ezt szóban is a tudtudra adják ezeket büszkén fogadt és érezd a súlyát hogy ez jogos mert igenis szép vagy! És raktározd el ezeket a pozitív visszajelzéseket! Ha pedig mindezt megcsinálod szerintem a kedved és az önbizalmad , közérzeted is sokkal jobb lesz és jobban, jól fogod majd érezni magad :))! Hajráá! :))) :D :D :D :D: D
2012. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!