Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire egészséges az,...

Mennyire egészséges az, hogyha napokig nem eszem főtt kaját?

Figyelt kérdés

Elég csórók vagyunk, anyum eszik a munkahelyén, tesóm meg a suliban, én meg van hogy napokig szendvicsen meg néha csokin élek. És már annyira rossz érzés... Ha van valami jóóó kaja mindig addig eszem ameddig teljesen tele nem leszek, pedig utálom azt az érzést de olyankor valahogy muszáj >-<

Na mindegy, a kérdésem az, hogy milyen egészségügyi hátrányai vannak a dolognak? Vagy nem kell aggódni? Mert ha nem akkor jóezígy egyelőre...


2012. ápr. 16. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég csórók vagytok,de napokig szendvicsen meg csokin élsz. Lehet át kellene variálnotok a kiadásokat és csoki helyett,pl tésztát,krumplit,rizst venni és máris van főtt kaja.
2012. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
erre apukám azt mondaná, hogy "az ősember sem evett. az átlagéletkora 25-30 év volt. mérlegelj, kislányom!" (:
2012. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindezt egy csokiból : D oké... Ha meg az nem lenne az hiányozna. De köszönöm az igen megértő és körültekintő válaszodat.
2012. ápr. 16. 17:13
 4/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: köszönöm xdd

Amúgy csak pillanatnyi felindulásból írtam ki a kérdést, mert néha már annyira sz*rul érzem magam emiatt (mmint lelkileg...)

2012. ápr. 16. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

nem természetesen mindezt nem egy csokiból,de a napi egy csokiból ez már kijön,pl 50ft egy kiló krumpli-milyen csokit kapsz ebből? Semmilyet,viszont főzni már lehet belőle.

2012. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!