Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz, hogy a sok sörtől kerek...

Igaz, hogy a sok sörtől kerek lesz a pocak?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista lány vagyok, "mostanában" minden este iszunk egyet a vizsgákra. Aztán délelőtt is, és ebéd után is:) Nem szeretném túlzásba vinni a sört, de jól esik ebben a nagy melegben:)
2009. jún. 19. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Sörtől kerek pocak omg! A sörtől SÖRHAS lesz, ami szerintem férfiaknál is gáz, csajoknál meg kifejezetten!


"Egyébként biztosra veszem, hogy agyi korlátaid miatt nem adatott meg Neked az, hogy felsőoktatásban bármilyen formában részt vegyél, de ez nem azt jelenti, kedves válaszoló, hogy be kell szólni"

Ezt azért nem kéne szerintem.. Manapság ugyanis nem jelent semmit ha valakinek diplomája van, ugyanis a diplomások nagyrésze sajnálatos módon még hülyébb mint a nem diplomásoké, pont azért, mert azt hiszik hogy ők okosak mert van diplomájuk. (egyébként én a bme-re járok és még nekem sincs, de nem fogom magam sosem arra verni, hogy van diplomám, és nem azért mert szégyelni kellene egy műszakis diplomát, sőt, de nem ettől lesz valaki jobb ember vagy nem ettől fog többet érni a másiknál..)


Jaés én nem szoktam inni vizsgaidőszakban sem, inkább sporotlok helyette, te is jobban tennéd :)

2009. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez alkat kérdése is.Én mindig hízásra hajlamosabb voltam,ezért az egyetemi és kollégiumi évek alatt jócskán lett hasam a rengeteg sörözéstől.Viszont a sok leszóló kedvéért írom,volt(van) egy nagyon kedves barátnőm akivel egy koliban laktunk és vizsgák között nem csak napi 3sört ittunk,volt az 4-5-6...:D!Namármost a hölgy mára rádásul anyuka(tehát túlvan egy szülésen),emellett ha valaki nem ismeri kb 20évesnek nézné.Nemhogy sörhasa nincs,hanem tiszta topmodell alkat.Szóval csak Te tudod milyen alkat vagy,nem fogsz egyik pillanatra a másikra meghízni,ha pedig észreveszed,hogy már nem olyan az alakod amilyennek szeretnéd,akkor max visszaveszel a sörözésből egy kicsit:).
2010. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!