Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz, hogy a sok sörtől kerek...

Igaz, hogy a sok sörtől kerek lesz a pocak?

Figyelt kérdés
22 éves egyetemista lány vagyok, "mostanában" minden este iszunk egyet a vizsgákra. Aztán délelőtt is, és ebéd után is:) Nem szeretném túlzásba vinni a sört, de jól esik ebben a nagy melegben:)
2009. jún. 19. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sajnos igaz, én is sokat híztam hasra a sör miatt. 20/L
2009. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
inkább a sörtől hízzon a hasad, mint valami mástól ;)
2009. jún. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és ráadásul jó rondán is hízol tőle...
2009. jún. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

te ez most komoly kérdés?? 22 éves vagy és ráadásul felsőoktatásban tanulsz. már önmagában a korodnak elégnek kéne lenni ahhoz, hogy értelmesen tudj gondolkodni. De még ráadásul az ország értelmisége is belőled lesz. ezek után, hogy kérdezhetsz ilyet??


Hogy ihatsz naponta 3-szor sört lány létedre? Egy alkoholista férfi iszik ennyit alapjáraton. De te még lány is vagy és ennél undorítóbb dolog nincs. Ráadásul a melegben aztán tényleg alkoholt kell inni ami dehidratálja a szervezetet. Gratulálok! Arra nem gondolsz, hogy sör azért hízlal mert kalóriát tartalmaz?? Vagy azthitted,h a sörtől sörformára lehet hízni a krémesektől krémes hasad lesz a kenyértől meg kenyérformára hízol v mi?? Neee legyél már ennyi buta pls. Az adóm nagy részét rád pazarolják... cserébe legalább próbálj meg gondolkodni. És kérlek ha már az adómból kapod az ösztöndíjadat akkor azt ne alkoholra költsed hanem értelmesebb dolgokra!

2009. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


A harmadik válaszolóra muszáj reflektálnom.

Honnan veszed, hogy napi három sört megiszom? Ez egyáltalán nem igaz.

Egyébként biztosra veszem, hogy agyi korlátaid miatt nem adatott meg Neked az, hogy felsőoktatásban bármilyen formában részt vegyél, de ez nem azt jelenti, kedves válaszoló, hogy be kell szólni. A te adódon szerintem nem az egyetemisták dőzsölnek, nézz körül inkább a bankjegykiadók előtt, amikor a segélyt osztják, kik állnak ott? Az én családom keményen dolgozik, anyukámnak 3, apukámnak 4 diplomája van, és még így is bajos két gyereket egyetemre járatni.

Úgyhogy ezeken gondolkozz el légyszíves. A másik, ha a nőiességemet firtatnád, pont az ilyen "fajták" mint Te, szokták a nyálukat utánam csorgatni, és javasolni közös programot...

Az egyetemistákat pedig igen, megvédem, mert tudod, milyen jól esik egy hideg sör egy olyan héten, amikor nem alszol semmit, mert pl. élettant vagy anatómiát tanulsz éjjel-nappal azért, hogy minél jobb orvos legyen belőled? Csaj tájékoztatásul közlöm, hogy még időnk sincs a dőzsölésre, amikor reggel 8-tól este nyolcig a könyvtárban ülünk. De, egyébként szívesen meg foglak gyógyítani, ha majd nálam kopogtatsz.


Légyszíves kímélj meg minket a válaszodtól. Előre is köszönöm.

2009. jún. 20. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
orvosira jársz ráadásul és ilyen hülye kérdést tettél fel:D Hát elmondom tündérvirág te írtad a napi 3 sört:D "este iszunk, aztán délelött is, és ebéd után is." látom cicavirág a sok orvosi maszlagtól végülis elfelejtettél számolni. Meg az órákon nem nagyon voltál jelen ha ilyn baromságot kérdezel. Jah gratulálok hogy a szüleidnek 7 diplomával nehéz eltartani 2 gyereket. A papírral kitörölheted a popokádat ha hülye vagy mellette cicus. Nekem is van diplomám de nem verem magam rá mert kb arra elég mint egy éretségi. És ott láttam,h a diákok 99% csak pénzpazarlás az államnak. Az agyadat kell használni gondolkodásra és nem a papírodat lengetni (ami még ráadásul meg sincs!) és akkor nem lennének ilyen buta kérdések megfogalmazüdva benned (ráadásul egy orvos aki a szervezet működését tanulja annak végképp nem szabadna ilyen butuskaságot kérdeznie). Hát adja az ég,h ne kerüljek a kezeid közé mert te aztán az orvostanhallgatok gyüngye lehetsz ilyen kérdésekkel. Az, hogy jól esik a sör azt meg a vidéki falusi papák szokták mondogatni este a kocsmában. Doktor leszel az isteni! Mutass példát már!
2009. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megkértelek, hogy a kérdésre válaszolj, de már másodjára sem tetted meg. Azért köszönöm az észrevételt, te senkiházi. Buta vagy és sajnállak. :-)
2009. jún. 20. 16:28
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
énvagyok a buta? miután orvostanhalgató létedre azthitted,h a sör valami csodadolog amitól a pocak kerek formára hízik én vagyok a buta?
2009. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
hol kértél meg,h a kérdésre válaszoljak? és én vagoyk a buta? válaszoltam már a kérdésedre az első hozzászolásomban. nem veszed észre? és én vagyok a buta?
2009. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
jah közben elgondolkoztam és sejbiológiai tanulmányaim felelevenítve tényleg igazad van. Ha sört iszunk akkor az abból származó kalóirákat a szervezet a has elejére szórja szét zsír formájában és ezmiatt kerek hasunk lesz. De ha pacalt eszünk akkor a szervezet az abból származó kalóirákat a has alsó részére raktározza. (mielött komolyan vennéd ez csak vicc) de amúgy mondtad, hogy tanultál anatómiát is. mellékesen én is tanultam. csak gondolkozz el, hogy a "kerek pocak" (a te orvosi kifejezésed) mégis mitől alakulhat ki. Egyébként ez első féléves anatómia és izomtan....(persze nyugati iskolákban)
2009. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!