Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tudnék enni-inni, hogy...

Mit tudnék enni-inni, hogy még m/holnap reggel meghajtson? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek el itthonról, úgyhogy ma direkt sokat ettem (szendvicsek, pörkölt, müzli, megint szendvics, sok rostos narancslé), hogy tudjak menni vécére, viszont nem igazán jön az ihlet. Nem akarok holnap kínos helyzetbe kerülni/rosszul lenni emiatt (nem alszom itthon, és idegen helyen csak a rosszul levés megy, a kakilás nem). Hashajtón kívül mit tudnátok ajánlani, hogy még ma, esetleg holnap reggel legyen valami termés? :)

L20


2012. ápr. 18. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
3-4 evőkanálnyi almaecet kevés vízben. Reggelre biztos lesz eredménye.
2012. ápr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy szerintem rákoncentráltál nagyon erre, hogy még ma bírj nagyvécézni..de megértem, én sem tudok idegen helyen.

Ami nekem segíteni szokott: Activia joghurt, rostos őszilé, 2-3 szem alma, sok-sok folyadék, de nem szénsavas.

Szintén 20l :)

2012. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem koncentráltam rá, nem ültem le próbálkozni meg ilyesmi, habár olyan is volt már régebben. :D

Az a gond, hogy a barátomhoz megyek, de néha előtte nem tudok kakilni, aztán ott remegek, csak hogy ne gázosítsam el a szobát. -.- Szóval vagy azt csinálom, hogy előző nap nem eszek semmit, vagy megpróbálkozom azzal, hogy felfalom a hűtőt. Köszönöm a tanácsokat amúgy, almaecet van csak itthon, meg még narancslé.

2012. ápr. 18. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Ricinus olaj. Rekord sebességgel hat.

Bár gondolom nincs otthon.

2012. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs...:) Majd felszerelkezek. :D
2012. ápr. 18. 20:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Igyál minél többet akkor..vmi teátok nem akad esetleg otthon?

De ha ma este "nem jön össze" mindig ott a reggel:)

2012. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Joghurt búzakorpával+ aszalt szilva. Tuti lesz.
2012. ápr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!