Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Talán félrenyeltem valamit....

Talán félrenyeltem valamit. Most akkor tüdőgyulladásom lesz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elég hülyére sikerült a kérdés de most nagyon félek. A torkomban volt még (nem tudtam teljesen lenyelni, pedig ittam is meg ettem is rá) egy mogyoródarabka. Aztán kifutottam az udvarra és utána meg teljesen beparáztam hogy mi van ha futáskor hirtelen bekerült a légycsövembe a darabka. Elkezdtem köhögni meg minden. Most néha krákogok meg úgy érzem mintha ilyen slejm lenne a torkomban. De egyébként nem fáj semmi, csak nagyon félek, hogy ha esetleg lement akkor tüdőgyulladásom lesz. Szerintetek most hívjam a mentőket vagy csak egy idióta vagyok akit éppen kiröhögtök? Tényleg, komolyan nagyon félek!
2012. ápr. 29. 16:15
 1/6 A kérdező kommentje:
légcsövembe*
2012. ápr. 29. 16:16
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmi bajod, nem lesz! Nyugi. Tüdőgyulladàst meg nem így kapsz. Csak megijedtèl, ennyi.
2012. ápr. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úristenem, köszönöm!!!
2012. ápr. 29. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Szivesen! Gondolom megnyugodtál azóta :-)
2012. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen! :) Már semmim nem fáj és köhögés is elmúlt. Kicsit vicces így visszaolvasni... :D
2012. ápr. 29. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Lâtod nincs semmi baj! :-)
2012. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!