Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Félrenyeltem a C-vitamint?

Félrenyeltem a C-vitamint?

Figyelt kérdés

500g c-vitamint nyeltem le, és eléggé rosszul sikerült, először mintha félrenyeltem volna.

aztán lement, csak nemtomhova. :S


(kb 2 órája volt)


attól tartok h félrenyeltem, és most (lehet h csak phszihésen) úgy érzem mintha nehezebben venném a levegőt és kevesebbet is így.


lehet h tényleg félrenyeltem és baj is lehet, vagy az már kiderült volna?


remélem én vagyok csak "hülye" és minden oké


2010. febr. 8. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj, ne aggódj. Ha légutba került volna, nem irnál itt nekünk. Valószinű egy kicsit felsértette a nyelőcsövedet, ami idővel megnyugszik.Próbálj langyos kamilla teát iszogatni.
2010. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak bebeszéled ezt a nehezebben veszek levegőt..ha félrement volna azt mindenképpen visszaköhögöd,főleg egy nagyobb darab tablettát.meg ha a légzőcsövedbe került volna,akkor így 2 óra távlatában nem biztos h még mindig a gép előtt ülnél :D nyugi :D
2010. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi :))))))

megnyugodtam. de gyűlölöm már hogy minden kis sz*rt bebeszélek. mit tudnék ellene tenni??? :S

2010. febr. 9. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!