Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedés, hasmenés most...

Székrekedés, hasmenés most pedig aranyér?

Figyelt kérdés
Székrekedésem volt 3 vagy 4 napig, csepegtettem a guttalaxot ezerrel, mert nem akart használni, tegnap délután óta megy a hasam, most pedig nem tudom szebben fogalmazni, ahogy kitörlöm, véres picit a wc-papír. Ez aranyér lehet?
2012. máj. 2. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az, okozhatja a székrekedés és a hasmenés is, ne töröld WC papírral.
2012. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak? Pihenjek? Vagy nem nagy dolog, majd elmúlik?
2012. máj. 2. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez gyakran előfordul nálad? Vagy csak egyszeri dolog? Mármint ezt a székrekedésre és a vérzésre is értem.
2012. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Aranyerem nem volt, székrekedésem meg ezen a mostanin kívül egyszer volt egy hónapja körülbelül. Nem fáj egyébként, csak ettől a halvány vértől ijedtem meg, plusz előbb kimentem a fürdőszobába és ilyen nyomást éreztem.
2012. máj. 2. 18:03
 5/5 anonim válasza:
Háziorvosnál voltál már?
2012. máj. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!