Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek hogy hasmenésem legyen?

Mit egyek hogy hasmenésem legyen?

Figyelt kérdés
khhhm szóval a bélmozgásom lassú ezért van hogy két napig nem megyek wcre.Az orvos tejet barackkal javasolt de nem használ.Nem akarok gyógyszert mert hosszútávon nem egézséges az orvos szerint sem... Tudtok valami olyat javasolni ami biztos van minden otthonban?
2012. ápr. 2. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
aszalt szilva, narancs, narancs tejjel. Utóbbitól tényleg hasmenésed lesz, az első kettő egészséges hashajtó, székrekedés ellen én is szoktam enni.
2012. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már nem is válaszolok, mert az előttem író mindent le írt. Igen ez a helyes.
2012. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejszin és a ketchupos étel aratott, de a bableves is mindig használ másnapra. :-) Tejfölös főzelékek, lenmag joghurtba, chillipaprikás ételek.
2012. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam a kávé tej nélkül a tuti módszer, egy bögre és már megyek is.
2012. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem hasonló gondom van/volt. mostanában minden reggel megiszok két korty keserű-sós vizet (Hugyadi János Gyógyvíz. patikában és drogériában is kapható, enyhébb formája a Mira Gyógvíz). ez is természetes anyag és segít, de nem lesz kimondott hasmenés :)
2012. ápr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat :) kipróbálom őket és a kávé lesz az első :)
2012. ápr. 2. 16:19
 7/11 anonim ***** válasza:
hát nekem az eddigi válaszokban leírtak közül semmi nem használt még..(max. csak egész napos gyomorfájdalmat okoztak) Az a baj, hogy még a hashajtó tabletta sem, pedig próbáltam már 2-t is bevenni belőle, mert azt javasolták... iszonyatos hasfájáson és egy pár álmatlan éjszakán kívül más hatása nem volt.:(
2012. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csinálj zabkását natúr zabpehelyből, ez segíteni fog, hiszen a zab nagyon sok rostot tartalmaz!
2012. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én meg azt várom h múljon el a hasmenésem...mert már nem bírom....:(
2012. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nemhasználnak .
2012. máj. 9. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!