Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől lehet az, hogy egyáltalá...

Mitől lehet az, hogy egyáltalán nem kívánom az ételt?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 13 éves korom óta dohányzom. Nem tudom, de az utóbbi 2 évben alig eszem valamit. 189 cm vagyok, 2 éve 96 kg most 66 kg vagyok. mit tegyek? mert egyre jobban fogyok.
2009. jún. 24. 22:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom voltál e orvosnál, és mióta fogytál ilyen sokat. Azt hiába tanácsolnám dobd el a cigit nem tudod/fogod megtenni. Menj el orvoshoz, nem szégyen és nem is játék az életed, különben nem kérdeznéd az okát. Doki biztosan ad valami gyógyszert ami segithet, akár étvágy csináló vitamin, még itt az elején,m nagyon fiatal vagy! Ne hanyagold el magad, Különben teljesen rá megy az egészséged! Azért ha lehet: Próbálj meg kevesebbet cigarettázni ! Üdv

2009. jún. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A cigaretta, (drog, gyógyszer) is elvonja az étvágyat, de depresszió, pajzsmirigy betegség vagy más baj is okozhatja. Menj orvoshoz, hogy kivizsgáljon!
2009. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!