Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érzem hogy éhes vagyok, de...

Érzem hogy éhes vagyok, de mégsem kívánom, és semmilyen ételt. Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Mióta szakítottunk a barátommal 1 hete, van ez.. egyszerűen nem kívánok semmit, hányingerem lesz ha eszek. és egyszerűen enm tudom mit tegyek.. terhes biztos nem vagyok !
2010. márc. 7. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Magad alatt vagy természetes hogy nem az étkezésen jár az agyad. Sportolj, járj bulizni nem szabad begubozni.

Ha fejben helyre kattansz az étvágyad is viszajönn.

2010. márc. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bizonyára csak a stressz okozza. Alszol rendesen? Ha nem, akkor keress valamilyen fárasztó elfoglaltságot, pl. menj el minden délután egy jó hosszú sétára, vagy úszni, vagy bármit, amit szeretsz. Barátokat is hívhatsz.

Állítólag a B vitamintól megjön az étvágy, bár rám ellenkezőleg hatott: amióta szedem, nem vagyok éhes, szóval kipróbálhatod, de nem biztos, hogy bejön neked.

Lehetőleg ne kávézz reggelente, az kissé kikészíti a gyomrot. Igyál inkább teát, vagy tejet. Nem kell, hogy sokat egyél mellé, de egy üres kiflit azért jó lenne, ha letuszkolnál a torkodon reggelente, esetleg ehetsz hozzá zöldségeket. A lényeg, hogy próbálj olyan ételeket enni, amelyek semlegesek az ízlelőbimbóid számára, akkor kisebb az esélye, hogy rosszul leszel. Egyél lassan, a falatokat rágd meg rendesen. Ne igyál túl sokat egyszerre.

Remélem, rendbe fogsz jönni :)

2010. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok :)
2010. márc. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!