Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mennyire hizlal szerintetek...

Ez mennyire hizlal szerintetek? Es miben kellene valtoztatnom?

Figyelt kérdés
Ebedre csinaltam tepsiben sült csirket persze olaj es zsir nelkül(alufoliat raktam ala, azert nem egett le) es rengetek zöldseget is raktam bele (fagyasztottat:brokkoli,gomba,karfiol,repa,hagyma,paadicsom)vacsora utan fel ora-1 ora mulva aerobikozok30-45 percet, es egesz nap teszek veszek tehat nem üldögelek!56 cm vagyok es 53 kg durvan . valtoztassak valamin , vagy ez jo igy? Max 3-4 kg akarok fogyni.
2012. máj. 9. 14:03
 1/7 A kérdező kommentje:
156 cm * bocsanat a helyes irasi hibakert!
2012. máj. 9. 14:04
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ebéd nem fog hizlalni. Feltéve ha nem eszel mellé valami nasit is. A súlyod pont jó. A többi étkezésed nem írtad le, hogy általában miből áll.
2012. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy este 6 utan butasag hogy nem eszek, de nem eszek :/ . 6 elött viszont meg eszek 2 narancsot mast nem.reggel sosem vagyok ehes! Akkor nem azert nem eszek mert nem akarok hanem , nem tudok enni , biztos a kavetol .:/
2012. máj. 9. 14:21
 4/7 A kérdező kommentje:
amugy hany Kcalt ehetek egy nap?
2012. máj. 9. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


A kcal-hoz.

2012. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elég alacsony vagy.

56 cm-hez borzasztó kövér lehet az 53 kg

2012. máj. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem 56 hanem 156 te....
2012. máj. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!