Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sok vizet iszom, az lényegé...

Ha sok vizet iszom, az lényegében tisztítja a szervezetem, igaz?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, én pl. csak ásványvizet szoktam inni, persze váltva mindig másikat.
2012. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasznos a sok víz, de te mit értesz "tisztítás" alatt? Bélflórád megmarad, adott mennyiségnél többet nem veszel fel amúgy sem (bár annyit ritkán iszik egy ember / nap), a fölösleget meg úgy is kiválasztod.
2012. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem "tisztít" rajta, gondolkozz már.
2012. máj. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem...Nem tudom mért kell egyből lehurrogni.. :/ Köszönöm az első 2 válaszolónak..
2012. máj. 10. 20:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ez nem lexikális kérdés.


Vannak olyan nyelvtani felépítésű kérdések, amelyek inkluzíve megválaszolhatatlanok, mivel a nyelvtan szabályai szerint működnek, de a logika szabályai szerint meg nem.


Pl. milyen hosszú a kör alapú gúla áramerőssége?


Érezzük, hogy a mondat szabályszerű, de azt is, hogy nem értelmes, ugye?


Amikor azt kérdezed, hogy a sok víz ivása tisztítja-e a szervezetet, akkor egyszerűen nem tudok elmenni amellett, hogy fogalmam sincs, mi az a tiszta szervezet?


Mert a kérdés logikája alapján van egy kívánság (tiszta szervezetre való igény) -> egy eszköz (ez a kérdés) -> egy eredmény (tiszta szervezet).


Erre nagyjából minden válasz jó. Igyál ásványvizet. Igyál két litert. Igyál reggel. Igyál ebéd után. Igyál hétvégén.


Ugye te is érzed, hogy ez valahol mind jó válasz az általad feltett kérdésre, és mégsincs semmi értelme?

2012. máj. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, de, hogy mennyire az attól függ, hogy klóros, hormonos csapvizet vagy esetleg Pi vízet ( pl. [link] ) iszol?
2012. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért nem lesz "tisztább" a szervezeted attól, hogy hormonos vizet iszol?


Mi az a tiszta szervezet?

2012. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!