Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hirtelen csökkent a súlyom,...

Hirtelen csökkent a súlyom, ezt mi okozza?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves fiú vagyok és nemrég elkezdtem futni. Nem komoly mennyiségben, kb olyan 3x15 per 2 hétig. Leálltam vele. Az étkezésem ugyanolyan rossz, mint régen, és már 2 hét telt el az óta. Hogy lehet h 1 hónap alatt 81kg-ról 73kgra fogytam? Nagyon nem látszik meg a fogyás, csak nadrágokon.

Azt szeretném tudni, hogy ez mitől lehet? valami betegség előszele? Egyébként más változás nincs, közérzetben sem, max kicsit fáradékony vagyok de az talán a meleg miatt.


Komoly válaszokat kérnék, előre is köszönöm.



2012. máj. 12. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már megérne egy látogatást az orvosnál. Nem hiszem, hogy vészes a helyzet, de azért jobb, ha megkérdezed. Egyébként én is olyan alkat vagyok, hogy ha nem sportolok, akkor nagyon keveset ehetek csak, hogy ne hízzam, de ha rendszeresen mozgok (kb. annyit, mint te), akkor külön küzdenem kell, ha nem akarok fogyni.
2012. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 L.Thomas válasza:

Cukorbetegség miatt is lehet hirtelen fogyás illetve fáradékonyság.

Mindenképpen menj el orvoshoz.

2012. máj. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!