Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen oka lehet annak, ha...

Milyen oka lehet annak, ha valaki hirtelen nagyon meghízik?

Figyelt kérdés
Mitől hízhat meg valaki nagyon nagy mértékben, és viszonylag gyorsan, pár év alatt? Kb 50 kilóról 80 fölé, és alma alkatra. Előtte perfekt szépség volt, 25-30 év közötti. Valami betegségre tippelek, de lövésem sincs mi lehet az.

2012. ápr. 7. 23:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hormonproblémák miatt. Pl. pajzsmirigy alulműködés
2012. ápr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ez csak úgy hirtelen? Ezt nem tudják kezelni? Visszatérhet még a korábbi súlyára?
2012. ápr. 7. 23:19
 3/15 anonim válasza:
ha a cigirol leszoknak attol is lehet hizni.
2012. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem dohányzott soha.
2012. ápr. 7. 23:26
 5/15 anonim ***** válasza:
én 3 hét alatt híztam 18 kg-t fogamzásgátló miatt. aztán szétment a pajzsmirigyem, további 6 kg-t híztam tőle. és most nem tudok fogyni sehogy sem :/
2012. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmi elképzelhető
2012. ápr. 7. 23:53
 7/15 anonim ***** válasza:

A pajzsmirigy alulműködés kezelhető. Persze ha kezelik is, a felszedett kilók maguktól nem fognak eltűnni, fogyózni kell mellette.

Fogamzásgátló szintén okozhat súlygyarapodást.

2012. ápr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

- antigyerek tabi

- pajzsmirigy gyógyszer

- szteroid - anya ettől hízott meg gyorsan, és ő is almára, pedig előtte szép alakja volt (jó, nem modell, de nőiesen karcsú)

2012. ápr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jah hát igen, szteroid. Ha nem külső bevitel miatt, hanem hormonprobléma miatt lesz vkinek magas a glükokortikoid szintje (Cushing kór), akkor is meghízhat.
2012. ápr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én meg valszeg valami antiszteroid tartalmú kaját ehetek, mert egy dekával se leszek több.

2012. ápr. 8. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!