Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez az ételmennyiség jó mára?

Ez az ételmennyiség jó mára?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy szelet karamellás joghurtos süti, meg egy zsömle, ebédre egy alma meg kis lecsó egy pici félbarna kenyérrel, és 6 körül egy olajos tonhal konzerv,meg két kis sajtos rúd.

Sok mára nagyon?:(



2012. máj. 15. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Kalóriamennyiségben sok, szénhidrátmennyiségben őrültsok. Vitaminban, nyomelemekben irtó szegény.

A diéta lényege nem az éheztetés, hanem az egészséges ételre való átállás.

Az én egynapi étrendem pl:

reggeli: natúr joghurt, gabonapehely, 1 adag gyümölcs

10 órai: keksz

ebéd: lecsó (nem olajban főzve, hanem vízzel) egy szelet kenyér

uzsi: műzliszelet

vacsora: grillezett hús, saláta v főtt zöldségek


Mielőtt valaki beleköt, h ez nem jó, annak elmondanám, h orvosi felügyelet mellett diétázom.

2012. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:( Kalóriában kb mennyi lehet?
2012. máj. 15. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Kalóriabeviteled kb oké, csak elég rosszul elosztva teszed és nem a megfelelő ételekkel. Egy ember normális étrendjében 3 fő és 2-3 kisebb étkezésnek kell lennie, amivel fenntartod a testben az egyensúlyt.
2012. máj. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát a sütiszeletet 6kor ettem a zsömlét fél 10 kor az almát fél 2kor a lecsót fél 3 kor és a tonhalat 6kor. Nem egyszerre ettem őket.:) Így is gázos?
2012. máj. 15. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!