Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyasztható a zabpehely...

Fogyasztható a zabpehely mindenféle áztatás főzés pirítás nélkül is?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha el tudod rágni, akkor természetesen fogyasztható.
2012. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a béltisztító hatását hogy fejti ki a legjobban? Gondolom nyersen kezeletlenül, de úgy meg nem tudom, hogy lehet-e fogyasztani.
2012. máj. 17. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam úgy enni (szárazon, magában). Tanulás közben, csoki meg ilyenek helyett nagyon jó. Sok vizet iszom mellé, mert szomjas is leszek tőle. Nyers répát és más zöldségeket is szoktam enni ugyanígy. A béltisztító hatáshoz nem értek.
2012. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
igen, én fogyasztottam. nem is rossz. de a béltisztító hatást csak "nyersen", sok folyadékkal fejti ki,tekintve h rost, magába szívja a vizet, amit végigvisz a beleken.
2012. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 LeGrady ***** válasza:
52%
Bár gondolom előző válaszokból kiderült, még egszer megerősítem: a sok folyadék nagyon fontos mellé. Például grapefruit lét is iszogathatsz (enyhe hasmenést okozhat a nagyobb mennyiség!). Ha szárazon eszed megfelelő folyadékbevitel nélkül, akkor készülj a kínok kínjára amikor oda mész ahova a király is egyedül jár.
2012. máj. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mi a családban kétféleképpen szoktuk: vagy rengeteg tejjel (plusz egy kis méz és banán, yummmi!), vagy zabkásaként megfőzve (gyümölcsökkel még finomabbá teheted). A zabkása, amit reggel jó enni, főzéskor picit nyálkás lesz, de úgy fejti ki igazán a hatását, olyan mintha végigmasszírozná a beleidet, így tisztítja meg azokat.
2012. máj. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet szárazon is, mellé tejet meg vizet kell mert akkor feldagad és úgy már tisztítja a belet
2012. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
joghurtba keverve is.
2013. máj. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!