Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3 napja nem tudok enni, mit...

3 napja nem tudok enni, mit csináljak? (lentebb)

Figyelt kérdés
3 napja nem tudok enni...éhes vagyok, de nem megy egyszerűen az evés. Néhány dolgot meg tudok enni, főleg az édes ételeket de nagyon semmit sme kívánok és anniyra rossz mert sem lefogyni nem akarok sem gyenge lenni.Most menstruálok, és általában mindig sokat eszek ebben az időszakban nem úgy mitn most, hogy kb semennyit.(olvastam, hogy attól még lehet terhes valaki hogy menstruál de barátommal mindig védekeztünk óvszerrel és mindig mindne rendben volt.Ezt csak azért írom mert sokan terhességnél nem tudnak enni és fáradékonyka mint én most.) Érettségi is most zajlott le és az idő is rossz...Befolyásolhatja ezt a stressz? Valószínűleg lemegyek orvoshoz ha nem múlik el holnap sem de eddig várni akartam hátha javul.Ugye nem köthető a terhességhez? Remélem nincsen semmi baj.
2012. máj. 16. 18:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de jól teszed, ha orvoshoz mész.
2012. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!