Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek/igyak nagyon olajos...

Mit egyek/igyak nagyon olajos étel után?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanabból az étteremből hozatunk kaját péntek este. Eddig semmi bajom nem volt, de ma csöpögött az olaj mindenből. Sajnos a gyomrom is megérezte.

2012. máj. 18. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes szódabikarbónás vizet.
2012. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy kávéskanál szódabikarbónát beveszel a szádba, iszol rá pár korty vizet és lenyeled. Majd ez "szétveti" a gyomrodban az olajat.

De jó a citromlé + szódabikarbóna is.

2012. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajonos váratlan vendégek miatt tegnap este már nem tudtam visszajönni a netre, h megnézzem a válaszokat, így forgolódtam egész éjszakat. Emlékszem, h gyerekként mama itatott velem szódabikarbónát, de nem tudtam, h milyen okból. Valószínűleg hasonló eset volt.
2012. máj. 19. 08:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor most nézd meg, hogy egyáltalán van-e otthon szódabikarbónád, és vegyél ha nincs. Előfordulhat, hogy most még 1-2 héten belül egyéb, kevésbé zsíros-olajos kajára is érzékeny lesz a gyomrod, és jó ha kéznél a segítség.
2012. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!