Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek narancsbor es...

Mit tegyek narancsbor es terhessegi csikok ellen, megereszkedett bor a hason-szules utan? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Olyan 152 cm vagyok sosem voltam cernavekony.Olyan 55 kg atlagban.Tini korom ota narancsboros volt a combom akkor meg nem zavart nagyon.De most mar 30 leszek ,szultem egy gyereket es szeretnek ujra jol kinezni es jol erezni magam a boromben.5 hete dietazom es tornazom.Lement par kilo de nemis igazan a kg-kon latszik meg hanem jobban ram jonnek regi nadragok a hasamon ujra megjelentek kockak ilyesmi.Viszont a combom belso resze elegge "zsiros" es tele van terhessegi csikkal.Erre tudtok valami jo modszert eltuntetni?A kulso resze pedig narancsboros.A hasamon a bor a szules utan kicsit megereszkedett es van rajta par csik.Erre barmi otlet?Hiszek csodaba de tudom mar nem leszek a regi de megis javitani szeretnek magamon hogy vegre ujra jol erezzem magam,hogy felmerjek venni egy bikinit es hasonlok!Elore is koszonom a tanacsokat!
2012. máj. 19. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhességi csíkokra lehet kapni patikában készítményeket, piszok drágák és csodát nem tesznek, de esetleg halványíthatják valamennyire őket.

Narancsbőrnél fontos még, hogy javítsd az adott terület vérkeringését, hideg-meleg váltózuhannyal és időnként dörzsöld át dörzskesztyűvel a területet és persze erre is vannak mindenféle krémek.

2012. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Januárban szültem, mindenhol szétcsattogott a bőröm... Hasam alja, fenekem, mellem, combom kívül-belül. A Remescar-ról olvastam, de nem merek venni, mert a kis kiszerelés 5000 Ft-ba kerül, és lehet nem is használna.
2012. máj. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a narancsbort... A sima szőlőbor mindegyiknél finomabb, de gyébként a meggyborral sincs semmi bajom :)
2012. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!