Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lesz hasmenésem a bodzától?

Miért lesz hasmenésem a bodzától?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta imádom a bodzalevet. Semmi bajom nem volt. Két évig ,,nagyvárosi,, lettem, ott eszembe sem jutott a bodzaszezon, meg lefoglalt a munka. Tavaly hazaköltöztem, és örömmel láttam ismét otthon a bodzalevet. de sajnos hasmenésem lett tőle egyből, pedig nagyon finom lett. utánna ittam a nagynéniméből és az egyik ismerősömnél is az volt, és sajnos mindtől. sőt, tegnap vettem egy bodzás apentát, godnoltam ilyen boltiban ugysem sok köze van a házihoz. de sajna attol is egyből wc lett.


mi lett a gond? nagyon szeretem, jövö héten megint lesz otthon, mert itt a bodzaszezon, ez a kedvencem, de igy félek meginni.



2012. máj. 19. 19:11
 1/1 Hapitymallik válasza:
feltételezésem szerint a cukor "fosató" hatását tapasztalod. próbált ki a bodzateát mindenféle ízesítés nélkül, s nézzük meg mi történik akkor! Üdv: Hapitymallik
2012. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!