Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hasmenésem van kb hétfő óta....

Hasmenésem van kb hétfő óta. Készülök orvoshoz menni, bár kb. pelenkában kéne vinni a katasztrófák elkerülése végett. Bárkinek hasonló tapsztalata, bármilyen javaslat addig is?

Figyelt kérdés
Vasárnap délelőttől kezdve fáradtnak éreztem magam, délutántól egészen másnapig aludtam. Aztán kezdődtek a hasmenések. Lázam/hőemelkedésem nincs, az elején talán volt. Étvágyam van! De úgy tűnik, mindegy mit eszek, nem változtat. Székletem szaga nem érezhető (nem nagyon van neki), szinte teljesen átlátszó, egyszer-kétszer narancssárgás foltok, most pedig sötétebb barna összeállóbb massza volt benne (nem olyan állagú mint a híg széklet, hanem ilyen kocsonyásabb). Nincsenek görcseim, csak amikor menni kell, akkor bugyog a gyomrom, és most már olyan hirtelen jött az utóbbi két alkalommal, hogy nem jutottam el időben a tőlem 5 méterre lévő WC-re.

2012. febr. 22. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Széntabletta!
2012. febr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy Bolus Adstringens.
2012. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt múltkor, persze jobb ha orvos lát. Az a szabály, hogy ha 3 napnál tovább tart, akkor mindenképpen orvos. Nekem pont 3 nap alatt rendbejött :D
2012. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Inkább Lopedium, a széntabletta csak felszívja a méreganyagokat. De a legjobb megoldás szerintem ha kihívod magadhoz a háziorvost. Amúgy diétázol rendesen?
2012. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!