Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintettek is híznom kellene...

Szerintettek is híznom kellene? Mennyit? Ha 20 kiflit és 2-3 péksütit megeszek naponta, menni fog?

Figyelt kérdés

161cm és 41-42kg vagyok. 20 éves.


A legtöbb ruhaboltban (Zara, Mango, Benetton stb.) a legkisebb méretű nadrág is lóg rajtam.


A mostani nadrágjaim 32-es méretűek és ezek sem feszülnek.. :((


Szerintettek is híznom kellene? Kétségeim vannak azt illetően hogy híznom kellene-e, mert mindenhol mindenki a soványságot/fogyókúrát hirdeti.


2012. máj. 20. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez kóros, vizsgáltasd ki magad alaposan. Könnyen lehet, hogy valami van a háttérben, például valamilyen ételallergia.
2012. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól érzed magad így a bőrödben, akkor nem KELL hízni.

Nem ajánlom a 20 kiflis hízókúrát.

Táplálkozz egészségesen!

Felszívódási zavarod nincs? Hiánybetegségek tüneteit nem tapasztalod?

2012. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

41 kg valóban kevés, de 20 kiflit nem lehet megenni egy nap, valószínű ilyen alkat vagy, majd 40 után hízol. :-))


Itt vannak tippek, hogy mit egyél:

[link]

2012. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is keress fel egy belgyógyászt, endokrinológust először, mert lehet, hogy valami gond van, amitől nem tudsz hízni. Ha nincs semmi gond, akkor pedig irány egy dietetikus, aki összeállít egy jó étrendet. Semmiképp se kezdj el egészségtelen kajákat zabálni, az nem megoldás, csak mérgezed magad.


Még annyi, hogy igen, kellene híznod legalább egy 5 kilót. Én 160 cm vagyok 47-48 kilóval, de szerintem 50-52 is nyugodtan beleférhet.

2012. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Már nem divat a soványság. Nem olvasol újságokat? Igen, egy kicsit azért hízni kéne. Mi lesz, ha elkap valami vírus? Miből fogsz leadni? Ebből? A végén keresni kell: hol vagy? Rendszeres evésen van a hangsúly, és ami másnak tiltott, azt te eheted. Régen én is sovi voltam, elkezdtem két kiflivel, egy pohár tejjel a reggelit, aztán feltornáztam fél liter kakaóra és öt zsemlére, és jól meg is híztam.
2012. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(A kifli is péksütemény...)
2012. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vladislav83 ***** válasza:
Nem ajánlom ezt a hízókúrát. Ne zsíros és anyagcserezavaros akarj lenni. Ezzel max azt ered el. Kezdj el SPORTOLNI amitől hasznos tömeget épít a szervezeted, az ételeid pedig legyenek egészségesek és táplálóak.
2012. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!