Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mondjuk 3héten kersztül...

Ha mondjuk 3héten kersztül minden nap 4liter vizet iszok meg, és naponta 1kakaóscsigát vagy más péksütit eszek reggelire, ebédre meg 1 vagy 2 gyümölcsöt mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés
Ki fog nyúlni tőle a bőröm? Ha utána újra elkezdek normálisan étkezni vissza hízom azt amit leadtam vagy még több jön fel rám?Egyébként párszor már neki futottam és nem is voltam szinte éhes és mellette még edzek naponta fél órát.
2011. febr. 9. 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi,rossz helyre ment.
2011. febr. 9. 15:34
 2/5 Bocipók ***** válasza:
100%

Lefogysz, de vitaminhiányos leszel.

Aztán visszahízod, de lehet, hogy többet is szedsz fel, mint amennyit leadtál.

Ahogy írtad: "párszor már neki futottam"....

Ezek szerint nem sikerült végleg lefogynod, tehát SZAR A MÓDSZER.

2011. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos...neki futottam ,de csak azért hagytam abba mert féltem,hogy kinyúlik a bőröm..nem azért mert éhes voltam vagy esetleg gyenge.
2011. febr. 9. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A kakaós csiga eleve rossz választás a fogyókórához. Inkább egyél pároltzöldséget, salátát és natúr csirkemellet.A sok folyadék jó, mindenképp segit a fogyásban. A lassabb. folyamatos fogyás mindenképp jobb, igy a bőröd is kevésbé fog megnyúlni.
2011. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem a legjobb de néztem kalóriatáblázatokat és a kakaóscsigában kevesebb kalóri volt mint egy zsemlében.
2011. febr. 9. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!