Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fontos! Nem bírom már! Mit...

Fontos! Nem bírom már! Mit tegye? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes a gyomrom, hogy szinte mindentől megy a hasam. A tejtermékeket nem bírom egyáltalán. Mondanátok olyan ételeket amitől nem menne a hasam? Vagy esetleg étrendeket is mondhatnátok, hogy mi az amitől normálisabb lenne az emésztésem!
2012. máj. 20. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, akkor ki fog derülni, mit ehetsz, és mit nem.
2012. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne kivizsgáltatnod a glutén érzékenységet is.

Akár otthoni diétával. Hagyd el az étkezésedből 2 hétre a glutén tartalmú ételeket.

2012. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vizsgaltasd ki magad.Lehet irritabilis bel szindroma,allergia,esetleg hianyoznak a belekben a bakteriumok.En az elsöre tippelek,az is hasmenessel jar,olvass utanna,ezert legjobb ha elmesz az orvoshoz,mert ha magad probalod kezelni,es nem lessz eredmeny,meg nyugtalanabb leszel.
2012. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már kivizsgáltattam magamat! Gyomortükrözésen voltam és semmit nem találtak, székletmintából gombatenyészet is volt és kiderült h kandida gomba van bennem arra kaptam gyógyszert és javult a helyzet, de olyan vagyok h ha mennem kell valahova egyből megy a hasam és mostmár a kajátol is függ. de kérlek ételeket mondjatok!
2012. máj. 20. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Banán, krumpli, pirított gríz, sárgarépa rizs, kemény tojás, pirítós. Igyál sok zöldség levet. Az erősen cukrozott ételek fokozhatják a hasmenést.
2012. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Candida mellett ismerősömnek 6 hónapig nagyon szigorú diétát kellett betartania!

Cukrok, liszt pl. eleve nem lehettek az étrendjében. Tejtermékek sem.

Viszont úgy emlékszem voltak ajánlott ételek is, mint pl. a fahéj. Amit nem szeret ez a gomba.


Szerintem candida diéta címen keress rá neten, nagyon sok hasznos tanács van fenn, hogy mit és hogyan lehet enni. Receptek is vannak!

2012. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mióta vannak ezek a tünetek? Mellette puffadsz is?
2012. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!